Vitālijs cinne

Atjauninātais DU volejbola sastāvs zaudē Igaunijā 07.10.2013

Ar vairākām spēlēm aizvadītajā nedēļas nogalē iesākās Schenker volejbola līgas tunīrs, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

DU volejbolisti sezonu noslēdz 4. vietā 16.04.2013

Schenker Latvijas volejbola čempionāta bronzas sērijas ceturtajā spēlē zaudējums Daugavpils Universitātei ar rezultātu 1:3. Visā sērijā Lāsei-R zaudējums ar tādu pašu rezultātu, informē Sporta pārvaldes portāls.

DU volejbolistiem atkal neveiksme piecos setos 12.04.2013

Schenker Latvijas volejbola līgas bronzas sērijas trešajā spēlē “Daugavpils Universitātes” volejbolisti izbraukumā piecos setos piekāpās “Lāsei-R”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

DU volejbolisti zaudē dramatiskā cīņā 06.04.2013

Ceturtdien ļoti spraigā un notikumu pavērsieniem bagātā spēlē DU volejbolisi piecos setos piekāpās “Lāsei-R/Rīga”, tādējādi rezultāts Latvijas čempionāta bronzas sērijā kļuvis 1:1, informē Sporta pārvalde.

DU volejbolisti cīnīsies par bronzu 18.03.2013

Daugavpils Universitātes volejbolisti Latvijas čempionāta pusfināla sērijā ar 0:3 piekāpās "Biolar/Jelgava" komandai, visās spēlēs piekāpjoties piecos setos, informē Sporta pārvlades portāls.

Pirmajā play-off spēlē volejbolistiem zaudējums 11.03.2013

Latvijas volejbola čempionāta pusfinālsērijas pirmajā spēlē DU volejbolisti spraigā cīņā ar 2:3 piekāpās „Biolar/Jelgavai”, informē

DU volejbolisti noslēdz Schenker līgas sezonu 25.02.2013

Sestdien Schenker volejbola līgas sezona noslēdzās „Daugavpils Universitātei”, kas ceturtdaļfināla atbildes spēlē ar 0:3 piekāpās igauņu „Selver” – 18:25, 23:25, 17:25. Par to informē Sporta pārvaldes portāls.

DU volejbolistiem izcila nedēļas nogale 04.02.2013

Daugavpils Universitātes volejbolisti sestdien un svētdien tika pie uzvarām Schenker volejbola līgā, tādā veidā turnīra tabulā pakāpjoties uz sesto vietu, informē Sporta pārvaldes portāls.

Schenker līgā divi zaudējumi Igaunijā 28.01.2013

Ar diviem zaudējumiem izbraukuma tūri Igaunijā noslēguši “Daugavpils Universitātes” volejbolisti, informē Sporta pārvaldes portāls.

DU volejbolisti mājās izcīna prognozējamas uzvaras 22.01.2013

Sestdien un svētdien Schenker volejbola līgas kārtējās spēles aizvadīja „Daugavpils Universitātes” volejbolisti, kuri tika galā ar Rakveres un Viru komandām. Par to informē Sporta pārvalde.

Schenker volejbolisti gadu iesāk ar zaudējumu 14.01.2013

Sestdien Tartu pirmo spēli jaunajā gadā aizvadīja “Daugavpils Universitātes” volejbolisti, informē Sporta pārvaldes portāls.

DU volejbolisti nodemonstrē labu sniegumu pret līderiem 04.12.2012

Schenker volejbola līgā svētdien zaudējumu piedzīvoja “Daugavpils Universitāte, kas četros setos atzina līgas labākās komandas “Parnu VK” pārākumu,informē Sporta pārvaldes portāls.

DU bezierunīgi zaudēja „Selver” 07.11.2012

Schenker volejbola līgā „Daugavpils Universitātes” spēlētājiem nav izdevies izrādīt nopietnu pretspēku vienam no igauņu vadošajiem klubiem „Selver” – 14:25, 18:25, 15:25, informē portāls sportaparvalde.lv.